Szukasz idealnego etui na telefon, ale nie możesz go znaleźć? Stwórz je! Dzięki temu zyskasz unikalny pokrowiec na telefon i zaprojektujesz go tak, jak tego chcesz. Nikt nie będzie miał takiego samego urządzenia jak Ty! Sprawdź, jak w prosty sposób możesz to zrobić i gdzie zaprojektować swój obraz!

Personalizowane etui na telefon – dlaczego warto?

To bardzo proste – etui z własnym nadrukiem wyróżni twój smartfon spośród wszystkich innych, które mają twoi znajomi. Może też w bardzo łatwy sposób wyrazić twoje cechy i zainteresowania. Własny projekt etui jest czymś szczególnym, czego nie spotkasz w żadnym sklepie. Sama zasadność korzystania z tego produktu jest niepodważalna – dzisiaj telefony jak nigdy wcześniej są narażone na uszkodzenia, zarysowania i zapalcowanie. Dlatego etui jest w zasadzie obowiązkiem. A stąd już bardzo prosta droga do spersonalizowanych plecków.

Co umieścić na etui z nadrukiem?

Pomysłów jest w zasadzie całe mnóstwo. Etui z własnym nadrukiem może prezentować twoje ulubione zwierzę, barwy klubowe, symbol związany z twoim zawodem czy ulubiony slogan. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wybrać swoje ulubione zdjęcie z social mediów, czy podobiznę idola. W zasadzie ogranicza się tylko wyobraźnia, co sprzyja tworzeniu genialnych projektów. Nie musisz przecież korzystać tylko z gotowych grafik. Postaw na customowe obrazy przez siebie albo zupełny random spośród widocznych w archiwum szablonów. Wszystko zależy tylko od ciebie.

Jak stworzyć personalizowane etui na telefon?

Jeśli zdecydujesz się na stworzenie własnego projektu, czeka cię świetna zabawa. Możesz skorzystać kreatora i przygotować etui z własnym nadrukiem od podstaw. Znajdziesz tam miejsce na zaimportowanie osobistego zdjęcia, czy przygotowanego wcześniej projektu graficznego. Możesz też przy pomocy rozbudowanych, ale intuicyjnych narzędzi stworzyć własny i niepowtarzalny projekt, który nie ma sobie równych. Wystarczy jedynie poświęcić kilka minut. Pamiętaj jednak o jednej bardzo istotnej sprawie.

Co jest ważne w przygotowaniu własnego etui?

Oprócz kwestii oprawy graficznej kluczowa zasada to dobranie pokrowca do swojego modelu smartfona. Od tego trzeba zacząć całą zabawę. Poszukaj takiego producenta, który będzie dysponował modelem, który cię interesuje. Upewnij się o szerokości i wysokości pokrowca dla pewności. Sprawdź dodatkowo miejsca kluczowe dla obsługi telefonu, otwory na kamerki, mikrofon, głośniki i złącza. Taka podstawowa weryfikacja pozwoli ci cieszyć się swoim osobistym i niepowtarzalnym etui.

Wybierz idealne etui z nadrukiem na smartfon!

Etui, które się wyróżnia, możesz stworzyć o wiele łatwiej, niż myślisz. Taki egzemplarz będzie świetnie prezentował się w torebce, na biurku i przede wszystkim w dłoni. Zobaczysz, jak szybko znajdzie się wokół ciebie spora grupa osób, która będzie chciała mieć podobne projekty na swoich smartfonach. Już dzisiaj stwórz swój zarys idealnego etui na telefon i wybierz producenta, który zrealizuje dla ciebie piękny pokrowiec!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj