Słuchawki bezprzewodowe, które za nic ci nie wypadną z uszu to złoto, a słuchawki, które mają do tego wysoką jakość dźwięku to diament. Tymi słuchawkami właśnie są Freebuds Huawei – są idealne w wielu sytuacjach, tą sytuacją może być bieg wieczorny po parku, przerwa w pracy albo nawet słuchanie muzyki przed zaśnięciem.

Największym problemem słuchawek bezprzewodowych jest lęk, że wypadną – słuchawki Freebuds Huawei definitywnie wyleczą posiadacza z tej ciężkiej dolegliwości i zagwarantują komfort noszenia ich. Warto też dodać, że jakość dźwięku jest pozytywnie zaskakująca, ale o tym pogadamy w dalszej części artykułu!

Tryb świadomości

Jest to tryb, który załącza się po włączeniu przycisku słuchawki – wycisza dźwięki wychodzące ze słuchawek i pozwala na usłyszenie dźwięków z twojego otoczenia. Dużo słuchawek bezprzewodowych trzeba do tego zdejmować, a dla mnie to jest zawsze duży plus. Dzięki temu możesz usłyszeć komunikat nadchodzący z przystanku tramwajowego albo wiadomości z radia bez zdejmowania ich.

Zaprojektowanie słuchawek

Kształt etui ładującego jest owalny, można do niego schować słuchawki bezprzewodowe. Sam kształt jest na tyle wygodny, że będzie pasował do dłoni oraz kieszeni w bluzie czy spodniach. Podczas zakupu można także wybrać sobie swój ulubiony kolor – biały, czerwony lub czarny.

Czy słuchawki są komfortowe?

Tak, słuchawki zostały zaprojektowane w sposób ergonomiczny, czyli dopasowany idealnie do potrzeb człowieka. Słuchawki będą trzymać się stabilnie nawet podczas najbardziej rygorystycznych aktywności fizycznych.

Słuchawki też nie będą w żaden sposób podrażniały wnętrza twoich cennych uszu, czasami nawet będziesz świadomy, że je nosisz.

Jakość dźwięku

Dźwięk jest bardzo dobry – jedną z największych zalet jest funkcja blokowania wkurzającego szumu oraz dźwięków pochodzących z otoczenia. Jakość dźwięku także nie jest zależna od typu muzyki, której słuchasz – czy to K-POP, Rock ‘n’ Roll, Jazz – będziesz mógł słuchać muzyki bez żadnych przykrości związanych z jakością dźwięku.

Łączność/Sparowanie

Łączność jest stabilna, oferuje zsynchronizowanie dźwięku z obrazem i pełną satysfakcję podczas oglądania filmów albo grania w gier. Kolejną zaskakującą kwestią są opóźnienia – jest ich bardzo mało albo w ogóle, w zależności od oddalenia obydwu urządzeń.

Słuchawki można zesparować z większością urządzeń marki Huawei. Zawsze po otwarciu etui będziesz mógł wybrać opcje zesparowania słuchawek z innymi urządzeniami. Po pierwszym sparowaniu będziesz mógł się automatycznie połączyć z innymi urządzeniami.

Długotrwałość baterii

Dzięki baterii możesz na okrągło słuchać piosenek przez około 10 godzin, a gdy słuchawki są podłączone do etui ładującego, można słuchać nawet w okolicach 22 godzin. Ładowanie jest ekspresowe, a po zaledwie 10 minutach ładowania, będziesz mógł od nowa słuchać muzyki przez kolejne 4 godziny!

Jest to największa zaleta Freebuds Huawei, są idealne dla osób, które prowadzą ruchliwy tryb życia.

Podsumowanie:

Freebuds Huawei to najlepsze słuchawki w kwestii jakości dźwięku i ceny. Sam styl etui ładującego i słuchawek jest przyjemny dla oka, a jego ergonomiczne wykonanie spełnia najwyższe standardy komfortu. Tryb świadomości i rewelacyjna łączność Bluetooth to kolejne zalety, lecz wybijającą się z tłumu zaletą słuchawek jest sama bateria – oferuje niskie zużycie baterii i krótki okres ładowania. Są to prawdopodobnie najlepsze słuchawki dostępne na polskim rynku w dniu dzisiejszym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here