Aktualna sytuacja na świecie nie jest zbyt kolorowa, a to głównie za sprawą panującej pandemii COVID-19. Cierpią na tym wszystkie gospodarki, jednak istnieją pewne systemy, dzięki którym można realizować konkretne czynności z zachowaniem wszelkich obostrzeń i dystansu społecznego. Przykładem jest tutaj system Tour Guide, który sprawdza się w wielu rozmaitych kategoriach, a więc np. w przemyśle, turystyce czy też w służbie zdrowia. Warto go przetestować i sprawdzić jego najmocniejsze strony, a jest ich dużo.

Systemy Tour Guide w przemyśle oraz biznesie – w jaki sposób działają?

Największą popularność systemy Tour Guide zyskały obecnie w przemyśle oraz biznesie. Jeśli chodzi o przemysł, to są w nim obecne od długiego czasu, a to za sprawą głośno pracujących maszyn. Takie systemy doskonale sprawdzą się we wszystkich środowiskach, w których panuje spory hałas. Odpowiadają za:

  • ułatwienie komunikacji pomiędzy poszczególnymi pracownikami,
  • ułatwienie komunikacji na linii kierownictwo – pracownicy,
  • łatwiejsze zorganizowanie zwiedzania fabryki czy też przeprowadzenia audytu.

Systemy świetnie niwelują problem zachowania dystansu społecznego (1,5 metra odległości). W ten sposób pracownicy mogą zachować odpowiedni dystans na liniach produkcyjnych. Podobnie jest w biznesie, np. w trakcie rozmów biznesowych lub też spotkań z kontrahentami. Systemy zapewniają doskonałą jakość realizowanych transmisji, nawet na odległość powyżej 100 metrów. Przydaje się to np. podczas prowadzenia negocjacji biznesowych.

Systemy Tour Guide w turystyce i logistyce – kilka ważnych informacji

Systemy Tour Guide mogą być również wykorzystywane w turystyce i logistyce. W turystyce sprawdzą się zwłaszcza w przypadku organizowania sporych wycieczek grupowych i zwiedzania różnorodnych punktów. Przewodnicy dzięki zastosowaniu tak nowoczesnych systemów nie muszą skupiać wokół siebie tłumu turystów. Grupa może znajdować się w odległości kilkudziesięciu metrów od przewodnika i nie będzie miała problemów z odbieraniem treści, które są do niej wypowiadane.

Zachowanie dystansu społecznego i przestrzeganie obostrzeń w czasach COVID-19 może być szczególnie trudne w logistyce, kiedy ważna jest płynna komunikacja. Z systemem Tour Guide nie trzeba się o to martwić, ponieważ wszelkie procesy logistyczne i dystrybucyjne zostaną wykonane sprawnie i poprawnie. System umożliwia dwukierunkową komunikację, np. pomiędzy osobą pracującą przy rozładunku towaru, a tą, która znajduje się na magazynie. Nie muszą przebywać w tym samym miejscu, aby udanie się ze sobą porozumieć.

Systemy Tour Guide w służbie zdrowia – bardzo istotna rola

Jedną z najistotniejszych ról systemy Tour Guide pełnią w służbie zdrowia. Osoby pracujące w szpitalach lub też wszelkich placówkach medycznych są najbardziej narażone na zakażenie koronawirusem, więc nie powinny mieć ze sobą bezpośredniej styczności, ponieważ brak takich osób w szpitalach może grozić poważnym załamaniem funkcjonowania polskiej służby zdrowia i narażeniem pacjentów na niebezpieczeństwo. Z pomocą przychodzą w tej sytuacji opisywane systemy Tour Guide. Dzięki nim kontakty między personelem czy też personelem a lekarzami realizowane są w całkowicie bezpieczny sposób, bez bezpośredniego kontaktu. Co najważniejsze urządzenia wchodzące w skład całego zestawu są bardzo lekkie i w żaden sposób nie przeszkadzają w wykonywaniu codziennych obowiązków służbowych. Ogranicza się więc kontakty społeczne i dba się o zdrowie tych osób, od których zależne jest życie wielu pacjentów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here