Zarządzanie dokumentacją w przedsiębiorstwie liczącym setki lub nawet tysiące pracowników jest niewątpliwie skomplikowanym zadaniem. Elektroniczny Obieg Dokumentów to rozwiązanie zapewniające zarówno bezpieczeństwo danych, jak i sprawną komunikację w firmie oraz wysoki stopień automatyzacji procesów.

Wdrożenie innowacyjnego systemu Elektronicznego Obiegu Dokumentów pomogło tysiącom firm na całym świecie zwiększyć swoją efektywność, a także usprawnić komunikację na wszystkich szczeblach organizacji. Nowoczesna platforma EOD to proste, intuicyjne w obsłudze rozwiązanie, którego wdrożenie nie stanowi problemu. Jeden silnik i jedno cyfrowe miejsce pracy pozwalają na automatyzację wszystkich procesów związanych z obsługą danych w firmie.

Automatyczny i sprawny obieg dokumentów

Odpowiadająca potrzebom przedsiębiorstw platforma low-code WEBCON BPS umożliwia skuteczne zarządzanie procedurami, a także wprowadzanie elementów automatyzujących obieg dokumentów w firmie. Zastosowane w niej technologie pozwalają na tworzenie lub modyfikowanie wszystkich aplikacji biznesowych potrzebnych do sprawnego działania organizacji – zarówno tych kluczowych, jak i wspierających.

System EOD ułatwia efektywne zarządzanie wszystkimi dokumentami, począwszy od faktur i przetargów, przez rejestry obecności, po wnioski urlopowe, plany emerytalne czy okresowe oceny pracowników. Platforma WEBCON BPS zmniejsza również koszty związane z ręczną obsługą obiegów, a także ryzyko popełnienia błędu przy manualnym księgowaniu.

Zmiany wprowadzane na bieżąco

Innowacyjna technologia InstantChange™ zastosowana w platformie WEBCON BPS to rozwiązanie prezentujące zupełnie nowy poziom w zakresie tworzenia aplikacji biznesowych. Intuicyjny kreator obiegów został wyposażony w graficzny, przejrzysty interfejs, a wprowadzanie zmian polega głównie na przeciąganiu i upuszczaniu poszczególnych elementów. Dzięki temu cała obsługa procedur biznesowych jest nieskomplikowana oraz łatwa do wdrożenia w każdym przedsiębiorstwie.

Technologia InstantChange™ umożliwia także dostosowywanie aplikacji do bieżących potrzeb w błyskawicznym tempie. Wprowadzanie zmian procesów jest proste i intuicyjne, a pojawienie się nowych wytycznych w firmie nie generuje kosztownych przestojów.

Co najważniejsze, modyfikacje procesów nie muszą być wdrażane wielokrotnie. Rozwiązanie InstantChange™ pozwala bowiem na automatyczne wprowadzanie zmian, które są widoczne natychmiast dla wszystkich użytkowników systemu i funkcjonują nawet w już działających obiegach. Formularze czy reguły biznesowe mogą być więc integrowane na bieżąco, a utrzymanie aplikacji wymaga minimalnego nakładu pracy.

Elektroniczny Obieg Dokumentów oparty na platformie WEBCON BPS daje się także łatwo zintegrować z istniejącymi systemami ERP i CRM takimi jak Microsoft Dynamics czy Salesforce. Technologia obsługuje też tworzenie modeli danych dla Oracle DB czy MS SQL Server, MS SharePoint oraz wielu innych systemów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj