Od startu w 1985 roku, Tommy Hilfiger jest światowej sławy pionierem klasycznego amerykańskiego stylu cool. Inspirowany kultową popkulturą i amerykańskimi tradycjami projektant i jego marka kierują się ponadczasową i optymistyczną wizją, która łamie konwenanse i celebruje indywidualność. Dziś, pod przywództwem, wizją i kierownictwem Hilfigera jako głównego projektanta, Tommy Hilfiger stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek lifestylowych na świecie, dzieląc się swoim otwartym i młodzieńczym duchem z konsumentami na całym świecie.

Wizjoner Tommy Hilfiger

Założycielem firmy jest amerykański projektant mody Thomas Jacob Hilfiger, który w 1985 roku założył własną markę. Droga do sukcesu nie jest jednak łatwa. Od dłuższego czasu projektanci mają cel – stworzyć własną markę. Jedną z pierwszych firm modowych był handel detaliczny – Hilfiger otworzył sklep, w którym można kupić ubrania przywiezione z Nowego Jorku. To miejsce ma duszę, bo stało się również miejscem spotkań młodych ludzi. Zmiany na rynku spowodowały, że Tommy przeniósł się do Nowego Jorku. Tam miał okazję asystować Calvinowi Kleinowi, ale nie współpracował już z nim przy tworzeniu jego pierwszej serii. Niedługo potem Tommy przejął rynek modowy, a jego oferta obejmowała również szeroką gamę modeli zegarków.

Zainspirowany ojcem zegarmistrza, Tommy Hilfiger postanowił wyprodukować zegarek z jego logo. Dlatego w 2001 roku produkcję i dystrybucję zegarków Tommy Hilfiger powierzono szwajcarskiej grupie Movado. Forma zegarka nawiązuje do klasyki. Możemy znaleźć wiele modeli na stalowych bransoletach czy skórzanych i gumowych paskach, które zawsze są modne i trwałe. Każdy typ ma inne przeznaczenie: gumowe paski i bransoletki świetnie nadają się do codziennych  stylizacji, a skórzane paski są eleganckie. W serii znajdują się również zegarki z nowoczesnymi elementami designu. Znajdziemy tutaj połączenie klasycznej stalowej koperty z cyrkoniami oraz oryginalnymi detalami na pasku lub tarczy z tkaniny lub gumy. Zegarki Tommy Hilfiger przyciągną klientów płci męskiej i żeńskiej, którzy cenią sobie uniwersalny wygląd pasujący do każdego stylu.

Tommy Hilfiger – zegarek realizujący American Dream

Popularna fraza American Dream najlepiej pasuje do Tommy’ego Hilfigera. Jego zdezorientowana młodość jest w pełni zgodna z motywem filmu, którym jest wykonywanie decyzji i stawanie się siłą w niełatwych przeciwnościach dzieciństwa. Dlatego nie ma dziś więcej amerykańskich zegarków niż te z logo TH, a kolory tych zegarków są wzorowane na amerykańskiej fladze. Do tej pory wiele cech, kolorów i tekstur było powiązanych z konkretną płcią. Jednak, jak wszyscy wiemy w dzisiejszych czasach, moda nie znosi próżni, a ewoluujące stereotypy można zmienić o 180 stopni. To samo dotyczy zegarków Tommy Hilfiger damskiej oraz męskiej kolekcji. Za każdym razem, gdy pojawia się nowa seria, zaskakuje klientów coraz to bardziej oryginalnymi propozycjami, a także wskaże kierunek rozwoju branży w najbliższych miesiącach.

Najnowocześniejsze trendy w każdym zegarku Tommy Hilfiger

Błyszczące, różowe i szampańskie złoto, czy też siateczkowe bransoletki – niegdyś typowy przedstawiciel kobiecych propozycji małżeńskich, teraz z powodzeniem znalazły zastosowanie w męskich zegarkach Tommy Hilfiger. Jej unikalny design i nieszablonowe rozwiązania szybko przełożyły się na sukces sprzedażowy, stając się jednym z najbardziej pożądanych rozwiązań na rynku. Aby jednak nie pozostawić żadnych wątpliwości, ten amerykański producent bardzo konserwatywnie podszedł do rozmiaru zegarka – oczywista różnica między nimi pozwala bez zastanowienia do ostatniego szczegółu wyróżnić serię. Zdecydowana większość z nich to modele z bardzo cienkim bezelem, co sprawia, że całość jest wykwintna, nawet jeśli ma dużą średnicę, czasem 48 mm. Niekiedy, aby odejść od przyjętego schematu umieszczania logo na tarczy w standardowy sposób, producent wprowadzał w nim zmiany – jak widać na powyższym przykładzie, umieszczając je na końcu wskazówki minutowej.

Urządzenia Tommy Hilfiger to nie jest kolejny wykwintny zegarek projektanta, który nie ma żadnej wartości ani jakości poza podpisem. Materiały i wykonanie są na wysokim poziomie, co może konkurować z niektórymi surowymi markami zegarków. Trudno jednoznacznie określić charakter zegarków Tommy Hilfiger. Podobnie jak markowe ubrania, nie są ani formalnie, ani casualowe. Najtrafniej opisuje je casualowa etykieta, w nieinwazyjny sposób przemycając świetną modę na ulice i codzienną pracę. Zegarki te bazują na sprawdzonych aplikacjach, ale prezentowane są w nowy i niepowtarzalny sposób, którego nie sposób naśladować.

Zegarki Tommy Hilfiger – moda połączona z technologią

Mechanizm zegarka Tommy Hilfiger gwarantuje niezwykłą dokładność chodu. Ponieważ kwarc służy do regulowania pracy zegarka, osiągnięto niesamowitą dokładność. Dokładność i niezawodność mechanizmu kwarcowego to jedna z wielu zalet, a szlachetna kultura pracy sprawia, że wymiana baterii co dwa lata będzie jedyną troską właściciela zegarka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here