Kradzież auta niesie ze sobą wiele stresu, duże i niespodziewane wydatki oraz utratę dotychczasowego środka transportu. Dowiedz się, dlaczego system radiowy to najlepszy sposób na zabezpieczenie Twojego pojazdu.

Większość osób, słysząc o zabezpieczeniu auta przed złodziejami, myśli o metodach, które mają na celu zapobiegnięcie kradzieży auta. Tymczasem istnieje też specjalny radiowy system lokalizacji pojazdów, służący do odzyskania samochodu, gdy ten padnie łupem przestępców.

Takim systemem jest IKOL SVR (ang. Stolen Vehicle Recovery). Korzystanie z niego daje pewność, że skradzione auto wróci do właściciela – zwykle dzieje się to w ciągu doby od zgłoszenia przestępstwa.

Radiowa ochrona Twojego auta

Tak naprawdę nie istnieje dziś sposób, który w 100% zapobiegłby kradzieży. Rozwój technologiczny sprawił bowiem, że przestępcy stają się coraz bardziej pomysłowi, by obejść obecnie stosowane zabezpieczenia.

Warto więc zadbać o samochód, wybierając IKOL SVR. Jest to nowoczesny system radiowy, który – w przeciwieństwie do innych, znanych rozwiązań – służy do odnalezienia pojazdu po kradzieży, zamiast po prostu chronić auto przed złodziejami.

Jak przebiega odzyskiwanie pojazdu po kradzieży?

Zastanawiasz się, w jaki sposób działa IKOL SVR? Oto jak przebiega procedura zabezpieczenia, a potem odzyskania pojazdu po kradzieży:

 1. Certyfikowany montażysta instaluje w pojeździe moduł IKOL SVR. Jest on ukryty tak, by nikt nie mógł go znaleźć. Właściciel samochodu nie jest informowany o miejscu, w którym ukryto urządzenie – dla własnego bezpieczeństwa.
 2. Moduł pozostaje nieaktywny do czasu, gdy właściciel auta (lub inna upoważniona osoba) zgłosi kradzież.
 3. Kiedy powiadomienie o kradzieży zostaje przyjęte przez Centrum Operacyjne, następuje uruchomienie modułu i namierzanie jego lokalizacji.
 4. Grupy poszukiwawcze IKOL i policja jadą na akcję odebrania pojazdu złodziejom.
 5. Skradziony pojazd zostaje przekazany właścicielowi.

3 warianty systemu IKOL SVR

System IKOL SVR jest dostępny w 3 wariantach. Każdy z nich nieco różni się od poprzedniego – byś mógł wybrać idealne rozwiązanie dla siebie.

 • IKOL SVR Standard – z nim będziesz cieszyć się niezawodną ochroną radiową samochodu,
 • IKOL SVR Alarm – wybierając tę opcję, zyskasz dodatkowo możliwość otrzymywania alarmów, które poinformują Cię o nieautoryzowanym ruchu pojazdu. Będziesz też mógł zdalnie uzbrajać czujniki wewnętrzne auta.
 • IKOL SVR Sky – to najbardziej rozbudowana propozycja od IKOL. Oprócz wspomnianych wcześniej funkcji, system ten oferuje szereg usług monitoringu GPS. Dzięki niemu będziesz mógł monitorować swój pojazd w czasie rzeczywistym, zyskasz dostęp do historii podróży, możliwość tworzenia raportów oraz wiele innych udogodnień. Wystarczy, że zalogujesz się na stronie system.ikol.pl lub ściągniesz na smartfona mobilną aplikację IKOL Tracker, służącą do zarządzania lokalizatorami.

Dlaczego warto wybrać IKOL SVR?

Chcesz wiedzieć, dlaczego powinieneś wybrać IKOL SVR?

 • Zagwarantujesz swojemu pojazdowi skuteczne (98%) zabezpieczenie na terenie Europy – będziesz mógł spać spokojnie, wiedząc że w razie kradzieży Twoje auto zostanie szybko odzyskane także poza granicami kraju.
 • Ten wyjątkowy system zawdzięcza swe działanie autorskiej infrastrukturze naziemnej IKOL, rozmieszczonej po całym kraju. Jest więc niezagłuszalny i niezależny od innych sieci telekomunikacyjnych. Jego sygnał może być emitowany także w metalowych kontenerach, garażach i tunelach.
 • IKOL SVR Cię nie śledzi. Jedynie wariant Sky posiada wbudowanego GPS-a – więc pozwala kierowcy na sprawdzanie aktualnego położenia pojazdu i daje mu dostęp do historii przejazdów.
 • Decydując się na zakup IKOL SVR Alarm lub Sky możesz ustawić alert, który powiadomi Cię o próbie kradzieży pojazdu. To naprawdę przydatna funkcja – od teraz Twoje auto będzie kompleksowo chronione.
 • Pracownicy Centrum Operacyjnego IKOL będą służyć Ci pomocą przez całą dobę – także w niedziele i święta zrobią wszystko, by Twój skradziony pojazd jak najszybciej został Ci zwrócony.

Można zatem śmiało powiedzieć, że IKOL SVR to gwarancja komfortu, spokoju i bezpieczeństwa dla każdego kierowcy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj