Słuchawki bezprzewodowe oferujące czysty i bogaty dźwięk dobrze sprawdzają się podczas biegania, w drodze do pracy czy podczas home office. Modeli jest tak wiele, że trudno wybrać te najlepsze dla siebie – najpierw określ swoje potrzeby i budżet, a potem wybierz na przykład jedną z naszych propozycji. Oto nasz TOP 3 słuchawek dousznych w technologii True Wireless.

Sony True Wireless WF-1000XM3

Słuchawki bezprzewodowe Sony są wyposażone w najnowocześniejsze technologie, m.in. w rewolucyjny system cyfrowej redukcji hałasu z procesorem QN1e HD. Z kolei Adaptive Sound Control dopasowuje głośność do otoczenia. Słuchawki bezprzewodowe douszne marki Sony mogą grać aż 24 godziny, a dodatkowe 1,5 godziny pozwoli na kolejne 90 minut.

Podczas biegania czy spaceru można włączyć pauzę, dotykając obudowy, bez konieczności wyjmowania ich z uszu, by z kimś porozmawiać czy coś kupić. Wyróżnia je niezwykłej jakości dźwięk z minimalnymi zniekształceniami w stylowej i bezprzewodowej konstrukcji oraz doskonała redukcja hałasu.

Samsung BT TWS Galaxy Buds Live

Dobrym wyborem będą też słuchawki Galaxy Buds Live – posiadają system aktywnej redukcji szumów, świetnie leżą w uszach, mają ergonomiczną budowę. Mogą pracować na jednym ładowaniu około 22 godziny, a w jedynie 3 minuty można zyskać dodatkową godzinę. Słuchawki bezprzewodowe douszne firmy Samsung sprawdzą się świetnie dla wymagających klientów – doskonale grają i świetnie się prezentują.

To wygoda i komfort na cały dzień, a znakomite brzmienie sprawia, że są jednym z najpopularniejszych modeli. Ich wadą może być jednak cena, dlatego przygotowaliśmy jeszcze jedną propozycję za mniejsze pieniądze – jak słuchawki Skullcandy Evo.

Słuchawki Skullcandy Indy Evo True Wireless

Dobrej jakości słuchawki douszne bezprzewodowe marki Skullcandy Indy Evo w technologii True Wireless i Bluetooth to świetna propozycja dla osób z mniejszym budżetem – można je połączyć ze swoim urządzeniem bez kabli i przejściówek. Umieszczone na nich przyciski pozwalają wygodnie zarządzać multimediami. Słuchawki Skullcandy to niezwykła jakość dźwięku i dźwięk bez zakłóceń.

Słuchawki True Wireless zapewniają komfort użytkowania, świetną jakość dźwięku i posiadają poprawioną ergonomię. Nowoczesne etui jest jednocześnie ładowarką – łączny czas pracy słuchawek Indy Evo i podstawki ładującej wynosi aż 30 godzin. Dzięki nim można wygodnie odbierać połączenia, regulować głośność, korzystać z różnych trybów i asystenta głosowego itd. W dodatku są odporne na wilgoć, kurz i pot.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj