Po wymianie telefonu na nowszy model stary zalega bezużytecznie w szafce? Sprzedanie telefonu bywa niemałym wysiłkiem. Znalezienie portalu z ogłoszeniami, zrobienie odpowiednich zdjęć, odpisywanie na wiadomości potencjalnych klientów, którzy poprzez próby targowania się nadszarpują naszą cierpliwość, a na koniec tej drogi (w najlepszym wypadku) spotkanie z kupcem. Na samą myśl się odechciewa? A co jeśli sprzedaż telefonu z pominięciem tej drogi jest możliwa? W dodatku bez wychodzenia z domu? Poznaj Elektroskup!

Szybki i prosty skup telefonów

Nie piszesz ogłoszeń, nie szukasz klientów, a co najważniejsze nie stresujesz się całym niezbędnym procesem.  Jedynie co masz do zrobienia, to znalezienie w bazie skupu modelu, który chcesz sprzedać, a dzięki określeniu jakości i parametrów swojego przedmiotu, system generuje wycenę. Proste?

Zgadujemy, że hasło skup telefonów może kojarzyć się z niską ceną, ale na elektroskupie wiemy, za co płacimy. Jednak pamiętaj, aby nie zwlekać  za długo, ponieważ w aktualnych czasach twój przedmiot z dnia na dzień traci na wartości!

Kilka prostych kroków na wyciągnięcie ręki 

Udało Ci się znaleźć swoje urządzenie wraz z satysfakcjonującą wyceną i wypełnić kwestionariusz, więc czas na kolejny krok, choć nie musi on być dosłowny. Co dalej? Spakuj swoje urządzenie i nadaj je w Paczkomacie lub (!) zamów kuriera do domu! Łatwiej się nie dało? Przedmioty powyżej 200zł z darmowym odbiorem!

Bezpieczny proces i weryfikacja

Tak by obie strony były usatysfakcjonowane, po otrzymaniu przesyłki mamy chwilę czasu na zweryfikowanie zgodności telefonu z jego opisem i pierwotną wyceną. Jeśli twój przedmiot został wyceniony zgodnie z jego stanem technicznym, to nie masz powodów do obaw. Pamiętaj, że możesz śledzić cały proces poprzez numer przesyłki, a w dodatku gdy urządzenie do nas dotrze, powiadomimy Cię mailem.

Najlepsze na koniec

Weryfikacja przeszła prawidłowo, więc pora na najlepsze! Jako że cenimy sobie szybkość procesu i bezpieczeństwo, a czas to pieniądz, wypłata należnej kwoty nastąpi w ciągu 48h od otrzymania przez elektroskup przedmiotu na podany numer bankowy. Teraz  pozostaje Ci tylko chwila cierpliwości. Obie strony zadowolone, więc czego chcieć więcej?

Od tego dnia skup telefonów i innych przedmiotów elektronicznych w lombardach i wystawianie ogłoszeń w Internecie to już przeszłość! My ułatwiamy Ci szybką sprzedaż, a Ty pozbywasz się niepotrzebnych przedmiotów, dodatkowo na tym zarabiając. Do dzieła!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj