W życiu napotykamy różne sytuacje. Niektóre z nich możemy rozwiązać tylko i wyłącznie za pomocą pieniędzy. Jeśli nie jesteśmy w posiadaniu odpowiedniej kwoty, możemy ją pożyczyć. W dzisiejszych czasach jest to o tyle łatwe i wygodne, że wniosek o pożyczkę złożymy online, o dowolnej porze dnia i nocy. Nie jesteśmy także ograniczeni tylko i wyłącznie do oferty banków – pożyczki pozabankowe powstały specjalnie z myślą o wszystkich osobach, które nie chcą lub nie mogą ubiegać się o wsparcie finansowe ze strony tradycyjnych instytucji finansowych.

W czym pożyczki pozabankowe są lepsze od kredytów bankowych?

Pożyczki pozabankowe powstały specjalnie z myślą o nowoczesnych klientach, którzy są zmęczeni długimi i żmudnymi procedurami, koniecznością udowadniania swoich dochodów oraz przedstawiania obcym osobom swojej sytuacji materialnej. Można je zaciągnąć bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem internetu, wypełniając krótki wniosek. Jedynym dokumentem, który jest wymagany dla uzyskania pożyczki online jest ważny dowód osobisty. Nie są natomiast konieczne żadne poręczenia, zaświadczenia o dochodach ani podawanie do wiadomości pożyczkodawcy innych, często bardzo osobistych informacji.

Wnioski o pożyczki pozabankowe są rozpatrywane 24/7, w tym także w weekendy, święta oraz dni ustawowo wolne od pracy. Pozwala to uzyskać potrzebne wsparcie finansowe w bardzo krótkim czasie oraz rozwiązać dzięki niemu nawet najbardziej naglące problemy. Jednorazowo pożyczyć możemy zwykle od 200 do 15 000 zł, co pozwala dostosować wysokość pożyczki do własnych potrzeb oraz możliwości spłaty. Cała kwota musi zostać natomiast spłacona w jednej wygodnej racie online, w terminie wskazanym we wniosku. Co istotne, firmy pożyczkowe nie wymagają podania celu pożyczki, co gwarantuje ich klientowi pełną dyskrecję oraz daje możliwość wykorzystania pieniędzy zgodnie z jego indywidualnymi potrzebami.

Kto najczęściej sięga po nowoczesne pożyczki pozabankowe?

Pożyczki pozabankowe to nowoczesne produkty finansowe przeznaczone właściwie dla każdej dorosłej i odpowiedzialnej osoby. Klientem firmy pożyczkowej może zostać pełnoletnia osoba dysponująca ważnym dowodem osobistym oraz mająca realne możliwości spłaty zaciągniętego zobowiązania. Z dostępnych online ofert szybkich pożyczek chętnie korzystają m. in. osoby pracujące w oparciu o umowę na czas określony, freelancerzy, przedsiębiorcy, a także studenci i emeryci. W gronie klientów firm pożyczkowych znajdują się także ludzie, którym specyfika pożyczek pozabankowych odpowiada lepiej aniżeli oferta banków.

Co istotne, firmy pożyczkowe nie współpracują z Biurem Informacji Kredytowej, co pozwala korzystać z ich oferty także osobom, które w przeszłości miały problemy z terminową spłatą swoich zobowiązań finansowych. Tacy ludzie, z powodu negatywnych wpisów w BIK, najczęściej mają bowiem zamknięty dostęp do kredytów i innych produktów finansowych oferowanych przez banki – pożyczki pozabankowe stanowią więc dla nich często jedyną możliwość uzyskania potrzebnego w danym momencie życia wsparcia finansowego.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj