Dla sklepów internetowych oraz wielu innych biznesów możliwość sprawnego wysyłania i odbierania przesyłek jest niezbędna do funkcjonowania. InPost jest doskonałym partnerem do współpracy dla wszystkich, dla których logistyka ma kluczowe znaczenie. Wielu przedsiębiorców doskonale zdaje sobie z tego sprawę i korzysta z usług InPost, nieprzekonani mogą przekonać się zapoznając się z ofertą.

Wybór ma zasadnicze znaczenie

Odpowiednie firmy wysyłkowe to podstawa sprawnej działalności wielu biznesów e-commerce. Niebagatelne, wręcz kluczowe znaczenie ma w przypadku prowadzenia sklepów internetowych. Po zakupie klient oczekuje, że przesyłka przyjdzie sprawnie, w przeciągu 48 godzin, a najlepiej jeszcze szybciej. Klienci doceniają jeśli mogą samodzielnie wybrać sposób dostawy, a także mieć możliwość łatwego zwrotu towarów, jeśli nie spełnią ich oczekiwań.

Te wszystkie warunki spełnia InPost. Dzięki możliwości wyboru między kurierem, Paczkomatem i PaczkoPunktem klient może ustalić dogodny dla siebie sposób i miejsce dostawy. Elastyczność metod dostawy przy współpracy z firmą InPost dotyczy także metod nadawania przesyłek. Dla przedsiębiorców w ofercie InPost znajdą się także inne korzystne usługi. Dzięki możliwości jaką daje opcja InPost Fulfillment, przedsiębiorca ma możliwość organizacji magazynowania, konfekcji i wysyłka metodą outsourcingową, poza siedzibą firmy.

Możliwość wyboru metod i dogodnego miejsca dostawy sprawia, że oferta InPost jest niezwykle atrakcyjna dla osób prowadzących sklepy internetowe i firm działających w branży e-commerce. Jednak to nie jedyny profit związany ze współpracą z InPost.

Lider w branży e-commerce

InPost, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom logistycznym i biznesowym pomaga wschodzącym biznesom w sprawnym rozwoju. Doskonale zorganizowana sieć Paczkomatów, paczkopunktów i centrów dystrybucji działa niezawodnie, gwarantując sprawną dostawę, dzięki której firma zyskuje zaufanie klienta.

Warto podkreślić, że wszystkie zgłoszenia zarejestrowane do godziny 20:00 są realizowane jeszcze tego samego dnia. Fakt ten wpływa na dodatkowe usprawnienie logistycznego łańcucha dostaw. InPost dysponuje największą siecią samoobsługowych urządzeń do odbierania i nadawania przesyłek. Paczkomaty są niezwykle wygodne, a najważniejsze jest to, że dają możliwość odbioru i nadania paczki w dogodnym czasie i miejscu.

Pełna kontrola – śledzenie paczki z InPost

Zarówno dla klienta jak i sprzedawcy możliwość śledzenia przesyłki jest niezwykle ważna . W przypadku InPost opcje śledzenia przesyłek są dokładne i wygodne. Można to robić na kilka sposobów. Najwygodniejsza opcją jest aplikacja, która dodatkowo pozwala na odbiór przesyłki z Paczkomatu z użyciem smartphona.

Śledzenie przesyłki pozwala zaplanować czas na jej odbiór, pokazuje też klientowi jak szybko paczka została nadana. Dzięki temu można zyskać zaufanie klienta. Coraz bardziej popularną opcją, z której korzystają osoby, dla których czas dostawy ma priorytetowe znaczenie jest możliwość dostarczenia paczki przez InPost także w weekend.

Dodatkowymi, choć niemniej ważnymi zaletami współpracy z InPost jest integracja z popularnymi platformami sklepowymi, jak allegro czy olx. InPost oferuje dla przedsiębiorców preferencyjne ceny wysyłek, oferuje też możliwość darmowych i wygodnych zwrotów, a także wymiany zakupionych towarów. Przy stałej współpracy istnieje możliwość indywidualnej wyceny usług, dzięki czemu poza jakością i doskonałą logistyką za współpracą z firmą InPost przemawia również atrakcyjna cena.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj