sortownia paczek

Geis to jedna z firm kurierskich, która obecnie działa w ramach zdobycia coraz większego zainteresowania wśród potencjalnych odbiorców. Sprawdź krótką historię tego przewoźnika oraz dowiedz się jak w Geis można nadać paczkę i śledzić przesyłkę.

Geis – krótka historia

Historia przewoźnika sięga aż do 1945 roku, kiedy to Hans Geis założył swoje przedsiębiorstwo. Początkowo działał jedynie na terenie powojennych Niemiec. Flota szybko się rozrastała i już w 1959 roku została utworzona pierwsza filia. Lata siedemdziesiąte ubiegłego wieku to czas rozwoju nowoczesnej wysyłki: inwestycje nie tylko w samochody, ale także systemy przetwarzania danych. Przez lata doszło do naprawdę ogromnego rozwoju – przez własne lotniska i samoloty. To naprawdę czyni tę firmę kurierską jednym z największych graczy na rynku!

Jak nadać kuriera i śledzić paczkę z Geis?

Zastanawiasz się jak zamówić kuriera z Geis? Wystarczy strona firmy lub brokera, takiego  na przykład jak Globkurier. Tam uzupełniasz wszystkie dane: od informacji o adresacie, miejscu odebrania przesyłki, gabarytów, dodatkowych ubezpieczeniach. Każdy z tych systemów jest stworzony intuicyjnie, tak aby nikt nie miał trudności z umówienie kuriera i nadaniem pakunku. Z kolei śledzenie paczki jest naprawdę banalnie proste! Wystarczy jedynie znać numer pakunku, wpisać go w specjalną wyszukiwarkę i dzięki temu dowiesz się co dzieje się z paczką, którą nadałeś lub przesyłką na którą obecnie czekasz. Geis z reguły dostarcza je w następnym dniu roboczym, tuż po nadaniu. Oczywiście w przypadku ekstremalnych warunków pogodowych, ten termin może ulec zmianie. Śledzić swoją paczkę w Geis możesz także z pomocą pracowników obsługujących Infolinię.

Geis to jeden z większych graczy w branży kurierskiej. Z ich pomocą możesz wysłać wiele rzeczy, niemal każdym środek transportu – przez samochody, po statki i samoloty. To także świetne rozwiązanie dla tych, którzy nadają przesyłki paletowe oraz tych, którym logistyka kontraktowa jest bliska (w tym magazynowa). To firma absolutnie dla każdego!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj