Przez Twoje biuro codziennie przepływają setki dokumentów? Postaw na niezawodną służbowa drukarkę, dzięki której przygotujesz umowy, skompletujesz pisma, wnioski i zaświadczenia. Taką, która nie tylko szybko działa i pracuje ekonomicznie, ale również gwarantuje wysoką jakość druku. Zobacz, jak możemy Ci pomóc w wykonywaniu obowiązków.

Drukarki tradycyjne dla małego biura

Proste w obsłudze drukarki o niewielkich rozmiarach sprawdzą się w niewielkiej kancelarii czy biurze księgowym. Zmieszczą się na biurku lub pod nim i nie będą zawadzać. Oprócz klasycznych modeli mamy również drukarki przeznaczone do rachunków i faktur, czyli dokumentów, które muszą mieć papier do oddarcia. Niezależnie od tego, jaką formę działalności prowadzisz i jakie masz zapotrzebowanie na sprzęt, u nas zaopatrzysz się w urządzenie, które podniesie jakość Waszej pracy.

Oferta handlowa drukarek 3D i specjalistycznych

Produkujesz części? A może tworzysz biżuterię na sprzedaż? Z niezawodnym sprzętem, zapewniającym trójwymiarowe wydruki, Twoja działalność zyska nowy wymiar. Koniec z niedokładnym odwzorowaniem produktu i wiecznym czekaniem na koniec pracy drukarki. Teraz wszystko wydrukujesz szybko i precyzyjnie, a cena urządzenia zwróci Ci się błyskawicznie. Poza sprzętem przeznaczonym do papieru, w ofercie mamy także profesjonalne drukarki do etykiet, które wykorzystasz przy znakowaniu swoich wyrobów. Szukasz tego typu drukarki? Wrocław tu znajdziesz siedzibę naszej firmy i szeroki wybór drukarek, kserokopiarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych.

Serwis drukarek atramentowych i laserowych – sklep i pierwsza pomoc

Wśród urządzeń znajdziesz produkty weteranów, jeśli chodzi o marki związane z elektroniką. Stawiamy na wiedzę i nowoczesne technologie, dlatego w sklepie nie pojawiają się drukarki przypadkowych producentów, tylko Canona, HP i Xerox. Oprócz sprzedaży oferujemy także usługi serwisowe. Nasze magazyn stale wyposażony jest w większość najczęściej używanych podzespołów, co pozwala nam szybko usunąć usterkę. Zaopatrzymy Cię także w materiały: tonery, laminatory i bindownice, czyli wszystkie akcesoria niezbędne do pracy z wydrukami.

Urządzenia dopasowane do Twoich potrzeb

Oferujemy zarówno niewielkie drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, jak i duże kserokopiarki, przydające się w miejscach, w których praca z dokumentami trwa nieustannie od poniedziałku do piątku, a czasem i w weekendy. U nas zakup dostosowujesz do swoich potrzeb – stopnia codziennego obciążenia i możliwości lokalowych. Co więcej, wcale nie musisz kupować urządzenia, bo oprócz sklepu prowadzimy także wypożyczalnię sprzętu. Po prostu informujesz nas, jakie wymogi musi spełniać drukarka dla Ciebie, a my proponujemy Ci konkretne modele.

Twoja firma – nasze doświadczenie. Działamy na terenie Wrocławia

Potrzebujesz fachowej obsługi i doradztwa w zakresie kupna czy eksploatacji drukarki? A może czeka Cię naprawa sprzętu? Skontaktuj się z nami – możemy zaoferować wsparcie w dowolnej kwestii związanej z posiadaniem i użytkowaniem biurowych drukarek, kserokopiarek czy projektorów. Choć naszą siedzibą jest Wrocław, to produkty dostarczamy na terenie całej Polski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj