biurko z regulacją wysokości

W każdej pracy istotna jest dbałość o swój komfort. Utarło się, że tylko praca fizyczna może wymagać od nas specjalnego przygotowania, jednak nie jest to do końca zgodne z prawdą. Okazuje się, że w czasach wszechogarniającej pracy zdalnej czy po prostu – pracy przy komputerze, wiele osób zaczęło odczuwać jej negatywny wpływ na swoje ciało. Bolą nas nie tylko plecy, ale też nadgarstki czy nogi, co jest dość przykrym i niechcianym skutkiem ubocznym pracy w trybie siedzącym. Na szczęście projektanci wyszli naprzeciw pracownikom w potrzebie i stworzyli różnego rodzaju meble, które są niebywałym udogodnieniem w takich sytuacjach. Biurko z regulacją wysokości to jeden z nowoczesnych dodatków poprawiających komfort każdej przestrzeni biurowej, więc warto zwrócić na nie uwagę!

Biurko z regulacją wysokości – czym się charakteryzuje?

biurko z regulacją wysokości

Meble tego rodzaju zostały zaprojektowane przede wszystkim z myślą o zdrowiu pracowników. Praca przy komputerze w pozycji siedzącej przez 8 godzin dziennie, potrafi być tak samo szkodliwa, jak praca stricte fizyczna. Dlatego też tak ważne jest, aby pamiętać o zmianie pozycji w trakcie pracy, częstym rozciąganiu się, czy robieniu przerw co kilka godzin. Biurko z regulacją wysokości w bardzo intuicyjny sposób ułatwia nam dbanie o prawidłową postawę. Mechanizm regulacji pozwala każdemu użytkownikowi na zmianę wysokości biurka w zaledwie kilka sekund. Dzięki temu można przy nim wygodnie pracować zarówno w pozycji stojącej, jak i siedzącej, co ma zbawienny wpływ na bóle pleców czy barków! Biurko z regulacją wysokości charakteryzuje się nie tylko wysokiej jakości mechanizmem, ale też dobrymi materiałami, z których jest wykonane. Są one absolutnie niezbędne, zwłaszcza, jeśli chcemy użytkować taki mebel przez długi czas. Można znaleźć modele klasyczne i minimalistyczne, tzw. basic’owe, ale również te bogatsze – wyposażone w blokadę rodzicielską, wyświetlacz LCD czy maskownicę kabli. Każdy pracownik bez większego problemu dopasuje biurko do swoich potrzeb.

Biurko z regulacją wysokości dla pracowników różnych branż

Dla kogo zatem biurko z regulacją wysokości będzie najlepszym rozwiązaniem? Odpowiedź nie jest zwięzła, gdyż taki mebel może znaleźć zastosowanie w wielu aspektach. Będzie oczywiście idealne dla wszelkiego rodzaju informatyków i programistów; to właśnie oni są znani ze spędzania przy komputerze największej ilości czasu. Graficy także chwalą sobie ten mebel, gdyż mogą swobodnie regulować jego wysokość, jednocześnie dopasowując go do pracy przy komputerze, tablecie czy zwykłej kartce papieru – w końcu w takiej branży kąt pracy także jest istotny. Pracownicy marketingu czy księgowości także skorzystają z zalet regulowanego biurka, co udowadnia, że warto wziąć jego zakup pod uwagę niezależnie od branży. Każda przestrzeń biurowa na tym zyska, nie tylko dzięki ergonomii użytkowania takiego łatwego w przystosowaniu mebla, ale też jego nowoczesnemu designowi!

Gdzie kupić biurko regulowane?

Zakup biurka, które ma mieć dobry wpływ na nasze zdrowie i zachowanie prawidłowej postawy, nie może być dokonany bez odpowiedniego przygotowania. Warto zrobić research, aby dowiedzieć się, który producent rzeczywiście może pochwalić się zachowaniem wszelkich zasad BHP, jak i najwyższej jakości materiałami, z których produkuje swoje meble. W końcu każda osoba wydając konkretną kwotę na mebel, chciałyby użytkować go możliwie jak najdłużej. Decydując się na wysokiej jakości biurko z regulacją wysokości, możemy być pewni, że posłuży nam przez lata, a także będzie odporne na różne uszkodzenia mechaniczne. Wielu producentów oferuje gwarancję na swoje biurka, więc przy zakupie warto zwrócić uwagę, na jakich zasadach działa ewentualna reklamacja czy naprawa mechanizmu.

Sprawdź ofertę UMSTAHL i dowiedz się więcej na temat regulowanych biurek!

Dane kontaktowe Email: biuro@umstahl.pl
Tel: +48 12 352 38 68
www: https://umstahl.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj