Telefony iPhone to jeden z flagowych produktów amerykańskiej firmy Apple. Wersja X tego typu smartfonów jest bardzo popularna ze względu na wytrzymałość, możliwości i wszechstronność. Jak znaleźć pokrowiec do tego urządzenia? Czym charakteryzuje się iPhone X? Etui jakiego rodzaju sprawdzi się najlepiej? Podpowiadamy!

Sprzęt klasy iPhone X musi mieć trwałą, efektywną i elegancką ochronę. Dlaczego? Konieczne jest zabezpieczenie wrażliwych części sprzętu przed uszkodzeniem spowodowanym upadkiem, zalaniem czy kontaktem z piaskiem lub kurzem.

Pamiętaj, że nawet noszenie telefon w kieszeni może uszkodzić Twojego iPhone X (etui wysokiej klasy ochroni przed taką sytuacją). To zdecydowanie powód, który przemawia za zakupem pokrowca!

Które elementy iPhone X chroni etui?

Podstawowy wariant zabezpieczy głównie tył telefonu. Sprawi, że upadek nie wpłynie na elementy konstrukcyjne urządzenia oraz jego obudowę. Upadek na kant (najczęściej po takim zdarzeniu telefon bardzo trudno naprawić) nie będzie wyrokiem dla urządzenia, które posiada etui.

W przypadku iPhone X warto chronić również wyświetlacz. Jeżeli chcesz posiadać ochronę tego rodzaju, to wybierz pełne etui z przednią klapką. W ten sposób zabezpieczysz także ekran przed wilgocią czy kurzem i piaskiem, które mogą porysować jego powłokę. Uwaga! Niezależnie od stosowania etui iPhone X, postaraj się o zamontowanie specjalnej powłoki hartowanej. To dodatkowa ochrona.

Jakie powinno być etui do iPhone X?

Przede wszystkim zwróć uwagę na sposób wykonania pokrowca. Powinien on być zrobiony trwale. To ważne, bo nawet upadek z większej wysokości nie może np. rozerwać etui. Dobrze, jeżeli jest ono ręcznie szyte lub klejone wysokiej jakości specyfikami.

Sprawdź również rodzaj swojego iPhone X, etui bowiem musi być dostosowane do jego dokładnych parametrów. Miejsca na aparat, lampę czy przyciski muszą mieć precyzyjne wycięcia, aby nie blokować funkcjonalności telefonu.

Jaki materiał najlepiej wybrać? Możesz postawić na etui wykonane z tworzyw sztucznych. Bardziej eleganckie są pokrowce skórzane, pasują bowiem do biznesowego designu telefonu. Dla osób, które wola sportowy wygląd albo młodszych odbiorców, świetnie sprawdzą się np. gumowe pokrowce. Niezależnie od wybranego wariantu pamiętaj, że każde etui zwiększa bezpieczeństwo Twojego smartfona. Nie noś go więc bez ochrony, aby nie narażać się na bezsensowne koszty późniejszej naprawy. To najlepsze rozwiązanie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here