Oculus Rift, opracowany przez Oculus VR to nowatorski system odbioru wirtualnej rzeczywistości i bilet wstępu do bogatej biblioteki wciągających tytułów. Wejście do świata gier umożliwiają specjalnie zaprojektowane gogle, możliwie realistyczne doznania zaś – kompatybilne z nimi kontrolery. Przeczytaj, jak działają i zobacz, w jakiej rzeczywistości masz okazję się znaleźć!

Oculus Rift jako przepustka do wirtualnej rzeczywistości

Gogle VR Oculus Rift to przepustka do świata wirtualnej rzeczywistości, możliwej do doświadczenia bezpośrednio po ich założeniu. System nie jest skomplikowany. Oprócz gogli obejmuje kamerę i kontrolery ruchu, zapewniające pełną swobodę poruszania się uczestnika wirtualnego świata i pozwala na nieograniczone korzystanie ze wszystkich dobrodziejstw Platformy Oculus.

Różne światy – 4 gry na Oculus Rift

Gogle VR Oculus Rift zostały wyposażone w dwa wyświetlacze i dwie specjalistyczne soczewki (po jednej na każde oko użytkownika), umożliwiające odpowiednie zakrzywienie obrazu. Innowacyjne rozwiązanie pozwala graczom osiągnąć wrażenie całkowitego zawłaszczenia przez wirtualną rzeczywistość, co przekłada się na jeszcze mocniejsze doznania w trakcie rozgrywek. To ważne, tym bardziej że z Oculus Rift masz szansę wejść do światów, których wcześniej nie znałeś! Sprawdź jakie światy mogą ci zaoferować jedne z bardziej popularnych gier!

  1. Blade & Sorcery to tytuł, który powstał z myślą o VR i który musisz sprawdzić. Pierwszoosobowa gra w klimacie fantasy pozwala wkroczyć na arenę i toczyć starcia z kolejnymi przeciwnikami. Nie jesteś bez szans! Możesz władać bronią białą lub miotaną, a także – wykorzystać magię!
  2. The Walking Dead: Saints & Sinners przeniesie Cię do Nowego Orleanu, w samo serce wojny pomiędzy dwoma zwaśnionymi frakcjami. W grze stworzonej z myślą o systemach do odbioru wirtualnej rzeczywistości, w tym m.in. Oculus Rift będziesz musiał opowiedzieć się po którejś ze stron lub znaleźć zupełnie inne rozwiązanie. Jedno jest pewne – musisz przetrwać!
  3. Job Simulator, czyli sposób na… relaks! Tytuł powstał przede wszystkim po to, żebyś mógł wejść do świata, w którym pracę wykonują wyłącznie roboty. Jakie jest Twoje zadanie? Możesz rzucić zszywaczem w szefa albo pracować na niekończącej się nocnej zmianie.
  4. Swarm to gra logiczno-zręcznościowa, w której celem jest zebranie rozrzuconych fragmentów kodu DNA. Trudność w tej rozgrywce stanowi… Twoja drużyna. Brakujące elementy zbierają bowiem niezbyt mądre stworki zwane Swarmitami. Czy uda Ci się nad nimi zapanować?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj