Granie w ulubioną grę i jednoczesne zarabianie? Czy to w ogóle jest możliwe? Wszystko wygląda na to, że tak! To właśnie z tego powodu warto poznać najlepsze sposoby na to, aby swoje hobby zamienić w dochodową pracę, która przy okazji dostarcza wiele satysfakcji. Już wielu graczy zdecydowało się na ten krok, a możliwości jest naprawdę wiele.

W jaki sposób zarabiać grając w LoL-a?

Poniżej opisane zostanie pokrótce dziesięć najlepszych sposobów na to, aby zacząć zarabiać.

Po pierwsze, warto zostać streamerem. Streamer to osoba, która nagrywa własne poczynania w grze i komentuje je, często w zabawny sposób, ale również w taki, aby ułatwić zdobywanie kolejnych poziomów swoim widzom. Kluczem do sukcesu jest jednak zaangażowanie oraz regularność.

Po drugie, swoich sił zawsze można spróbować w Riocie. Dla wielu może się to jawić jako marzenie trudne do spełnienia, ale na pewno należy próbować. Dodatkowo można mieć wiele satysfakcji, mając znaczący wkład w rozwój ulubionej gry!

Trzecim sposobem jest nagrywanie filmów na youtube. Po części pokrywa się to z opcją numer jeden, ponieważ i na youtubie można zamieszczać nagrania z gry, a także opowiadać o niej ciekawostki. Pożądane są zwłaszcza te, które pozwalają wskakiwać na wyższe poziomy.

Czwarta opcja wymaga nieco umiejętności i wysiłku. Można przecież samemu zaprogramować jakiś element, który pomoże innym graczom. Dzięki temu można naprawdę dobrze zarobić.

Na miejscu piątym znalazło się tworzenie podcastów. Stają się one coraz popularniejsze i korzysta z nich wiele osób. W podcaście można opowiadać na przykład o ciekawostkach związanych z grą lub o sposobach na jej urozmaicenie. Tematów do wyczerpania jest wiele.

Doskonałą propozycją jest także stworzenie własnej strony internetowej poświęconej LoL-owi. Dzięki temu zarobić można na wyświetleniach i reklamach.

A może by tak zostać pracownikiem jakiegoś portalu i pisać o grze na jego zlecenie. To też jest dobra i dochodowa myśl!

Propozycja numer osiem, kierowana jest do grafików lub osób uzdolnionych na tym polu. Polega bowiem na tworzeniu grafik lub fanartów. Często na zlecenie Riotu. Można się zdziwić, jak wielu jest fanów, którzy chętnie za to zapłacą.

Można także szkolić innych i podpowiadać im, jak osiągać lepsze wyniki. Tak zwany zawód trenera na pewno da wiele satysfakcji, a przy okazji jest dochodowy.

Na ostatnim miejscu znajduje się najbardziej banalna, ale jednocześnie najlepsza propozycja. Przede wszystkim warto zostać profesjonalnym graczem i starać się ciągle rozwijać. Brać udział w turniejach i zarabiać. Trzeba jednak pamiętać, że to dość trudne zadanie i cały czas trzeba pozostać na bieżąco.

Czym jest boosting kont w LoL-u?

Jest wiele osób, którym gra sprawia dużo przyjemności, ale jednocześnie nie mają cierpliwości, albo brak im czasu, aby wejść na wyższy poziom. W takim przypadku wskazane jest boostingowanie kont, np. przez platformę eloboost24.eu. Można skorzystać z usług profesjonalistów, którzy w krótkim czasie podniosą rankingi klienta. Oczywiście jest to usługa płatna, ale dzięki temu wejść można na wyższe poziomy gry.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj