Waga z płozami

Jeśli zadaniem jest ważenie towarów wielkogabarytowych, długich, to czas pomyśleć o zakupie wag prętowych. Są one niezbędne dla tych, którzy produkują i sprzedają materiały budowlane. Mowa o robociźnie, kanałach i prętach zbrojeniowych. Wagę z płozami można kupić w sklepie internetowym Vagar z wygodną dostawą. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na stronie internetowej.

Wagi prętowe – kryteria wyboru

Urządzenia ważące o niestandardowej konstrukcji są poszukiwane w magazynach, rolnictwie, budownictwie i innych obszarach. Spośród głównych kryteriów prawidłowego wyboru należy podkreślić następujące:

 • tonaż i poziom ochrony przed kurzem, wilgocią;
 • funkcjonalność;
 • długość przewodu.

Wszystkie typy wag prętowych mają funkcje podstawowe i dodatkowe.

Opcje wyposażenia

Analizując różnice pomiędzy wagami prętowymi warto zwrócić uwagę na główną i dodatkową funkcjonalność interesującego nas modelu.

W tym miejscu należy podkreślić:

 • autonomię ustawiania wartości początkowej albo ręcznie;
 • dostępność funkcji trybu liczenia;
 • możliwość ważenia procentowego.

Ponadto, wśród dodatkowych opcji znajduje się wybór jednostek miary oraz autonomiczne sumowanie wartości różnych operacji pomiarowych. Możliwe jest również ważenie dawek.

Przed wyborem wagi prętowej i złożeniem zamówienia na stronie, warto zapoznać się z jej funkcjonalnością, charakterystyką i oczywiście kosztem.

Wybór dla różnych kierunków

Cechy konstrukcji wag prętowych i ich funkcjonalność pozwalają określić prawidłowy wybór najlepiej dopasowanego w danym przypadku modelu wagi.

Tutaj warto podkreślić kilka ważnych punktów:

 1. Istnieją modele, w których możliwe jest drukowanie etykiet z kodami kreskowymi – dzięki wbudowanej drukarce do drukowania.
 2. Dzięki wbudowanemu komputerowi w wagach prętowych możliwe staje się zsynchronizowanie funkcjonalności z różnymi programami – księgowymi lub innymi, na laptopie lub komputerze PC.
 3. Możliwe jest ważenie zwierząt za pomocą tego rodzaju urządzeń wagowych, o ile w danym modelu znajduje się odpowiednia funkcja.

Wybierając wagi prętowe, nowe możliwości otwierają się przed Tobą, jeśli dokonasz dodatków w postaci umiejscowienia wag na organach roboczych wózka, co da możliwość improwizacji w postaci wagi-skały, z możliwością drukowania etykiet.

Gdzie używane są wagi prętowe

Szerokie obszary zastosowania wag prętowych i tutaj możemy podkreślić:

 • magazyny;
 • punkty kolejowe;
 • firmy handlowe.

W sklepie internetowym będziesz mógł wybierać spośród najlepszych ofert, porównując kilka interesujących modeli według cech, przeznaczenia, biorąc pod uwagę koszt. Dostawa zamówienia będzie wygodna i bezpieczna.

Możesz wybrać wagi o różnej konstrukcji i różnym limicie ważenia. Materiał produkcyjny również może być inny. Oczywiście ważne jest, aby zwrócić uwagę na listę opcji, aby zmaksymalizować wykorzystanie sprzętu do wykonywania zadań.

Co potrafią wagi prętowe?

Wysokiej jakości i niezawodny sprzęt jest wielofunkcyjny. Wśród głównych opcji można bezpiecznie podkreślić

 • tarowanie w szerokim zakresie;
 • możliwość automatycznego zerowania
 • pamięć – możliwość zapamiętania ostatnich wyników ważenia.

A to tylko część możliwości wag wysokiej jakości. Możesz docenić wszystkie zalety, kupując w sklepie internetowym najlepsze modele w atrakcyjnych cenach. Takie wagi są kompaktowe. Nie są ciężkie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj