Nikt nie planuje zalania mieszkania, po którym trzeba wymieniać wybrzuszone panele czy tak poważnego uszkodzenia pralki, że koszt naprawy przekracza wartość sprzętu. Tego rodzaju wydatki zawsze przychodzą znienacka i bardzo często w najmniej odpowiednim momencie. Wówczas z pomocą może przyjść szybka pożyczka gotówkowa. Pytanie tylko – jak szybka? Ile czasu upływa między wypełnieniem wniosku o dodatkowe środki pieniężne a ich wypłatą? Sprawdzamy!

Szybka pożyczka – jak najszybciej pożyczyć pieniądze?

Wniosek o pożyczkę możesz złożyć na dwa sposoby – albo w oddziale odpowiadającego Ci pożyczkodawcy, albo przez internet. Ta druga opcja już na starcie mocno oszczędza Twój czas. Szybka pożyczka online to idealny wybór dla osób, którym zależy na maksymalnym skróceniu całego procesu – z kilku podstawowych przyczyn:

  • Nie tracisz czasu na dojazdy (i korki!).
  • Nie ograniczają Cię godziny otwarta banku lub biura pożyczkodawcy.
  • Nie musisz czekać w kolejce.
  • Nie zostaniesz odesłany z kwitkiem, ponieważ zapomniałeś o zabraniu któregoś z dokumentów.
  • Porównanie ofert kilku pożyczkobiorców zajmie Ci kilka minut.

Jeżeli zatem interesuje Cię szybka pożyczka na już, to złożenie wniosku przez internet będzie najlepszym rozwiązaniem. Wypełnienie formularza zajmie Ci maksymalnie kilka minut i w większości przypadków nie będziesz musiał załączać dużej liczby dokumentów. A po jakim czasie dostaniesz pieniądze?

Szybka pożyczka online – kiedy przyjdzie przelew?

O tym, kiedy otrzymasz przelew od pożyczkodawcy, decyduje kilka czynników. Najbardziej podstawowym są wewnętrzne ustalenia w danej instytucji finansowej. Część firm wydaje decyzję kredytową nawet w ciągu zaledwie kilku minut od momentu wysłania wniosku, a pieniądze są przekazywane do wypłaty od razu po akceptacji. W takim przypadku można otrzymać przelew nawet tego samego dnia, zależnie od sesji rozrachunkowej w banku.

Tak sprawnie rozpatrywana jest np. szybka pożyczka w Smartney. Pod wniosek podłączony jest bowiem zaawansowany system weryfikacyjny, który umożliwia potwierdzenie danych osobowych bez ręcznego sprawdzania dokumentów; wystarczy skorzystanie z opcji bezpiecznego logowania do swojego banku. Co więcej, firma korzysta z opcji szybkich przelewów, dzięki którym pieniądze mogą trafić na konto klienta natychmiast po ich wysłaniu.

Szybka pożyczka bez sprawdzania zdolności kredytowej – czy to możliwe?

Weryfikacja zdolności kredytowej klienta jest konieczna do podjęcia decyzji o udzieleniu pożyczki. Zabezpiecza ona obie strony – pożyczkodawcę przed potencjalną niewypłacalnością a pożyczkobiorcę przed niedoszacowaniem swoich realnych możliwości spłaty. W przypadku większości szybkich pożyczek online na konto nie trzeba jednak dokumentować swoich dochodów, co znacznie przyspiesza czas decyzji. Zdolność kredytowa jest oceniana wówczas na podstawie informacji wprowadzonych we wniosku o pożyczkę oraz pochodzących z baz BIK i BIG, a także z konta bankowego, do którego klient się loguje celem potwierdzenia swoich danych.

Artykuł sponsorowany

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj