Często robisz zakupy online, ale obawiasz się o bezpieczeństwo swoich danych? A może jesteś zapalonym graczem i ciągłe zlecanie przelewów za gry i subskrypcje już Cię denerwują? Zastanów się więc nad użyciem Paysafecard! To rewolucyjny sposób płatności internetowych, który pozwoli Ci kupować online błyskawicznie i co najważniejsze, w pełni bezpiecznie. Zobacz, jak to działa!

Jak działa Paysafecard?

Paysafecard to nic innego jak karta pre-paid, czyli karta przedpłacowa. Jest to obecnie jeden z najchętniej wykorzystywanych środków płatniczych przy zakupach internetowych. I nie ma w tym nic dziwnego. Karta Paysafecard zapewnia pełne bezpieczeństwo danych i jest naprawdę łatwa w użytku. Można korzystać z niej w dosłownie tysiącach sklepów i serwisów na całym świecie zamiast zwykłej karty płatniczej, czy też karty kredytowej.

Dawniej takie karty pre-paid wykorzystywano głównie w formie prezentu, jako kartę podarunkową. Jednak system Paysafecard zupełnie to zmienił. Dzięki niemu każdy może korzystać z opłaconej wcześniej karty i robić zakupy online. Bo tak to właśnie działa! Jak sama nazwa zresztą wskazuje, jest to po prostu karta, która została wcześniej opłacona. Wystarczy więc kupić ją za określoną kwotę, a następnie w wykorzystać na wybranym serwisie. Najlepsze jest jednak to, że możesz robić to wszystko bez konieczności podawania Twoich danych. Robiąc zakupy z Paysafecard, nie będziesz musiał logować się do bankowości elektronicznej, ani wprowadzać żadnych informacji dotyczących Twojej karty płatniczej. Dzięki temu możesz Cieszyć się całkowitym bezpieczeństwem.

Kto może płacić za pomocą Paysafecard?

Transakcje przy pomocy karty Paysafecard może wykonywać niemal każdy. Jeśli chodzi o ograniczenia wiekowe, to rozwiązanie to pozwala na korzystanie z niego już od 16 roku życia. Osoby, które ukończyły ten wiek, mogą bez problemu zarówno korzystać, jak i kupować karty.

Paysafecard to także fantastyczne rozwiązanie dla wszystkich osób, które nie mają konta bankowego lub też nie lubią z niego korzystać. Zanim pojawiła się opcja korzystania z Paysafecard, w takim przypadku, zakupy online musiały one opłacać zawsze przy odbiorze. Dla wielu korzystanie z różnego rodzaju abonamentów, czy subskrypcji było utrudnione lub wręcz niemożliwe. Teraz, dzięki Paysafecard jest to naprawdę bardzo proste.

Paysafecard jest znaną metodą płatności w świecie gier. Jeśli jesteś graczem, korzystanie z takiej karty znacznie ułatwi Ci zakupy w tej przestrzeni. Koniecznie musisz to sprawdzić!

Szybkie płatności Paysafecard

Dokonywanie płatności z kartą Paysafecard jest bardzo proste. Można wręcz pokusić się o stwierdzenie, że jest to znacznie mniej skomplikowane, niż operacje bankowe. Tu nie potrzebujesz wpisywać żadnych danych, czy wysyłać potwierdzeń. Jedyne, co musisz zrobić, to wybrać odpowiednią metodę płatności – czyli Paysafecard i wpisać 16-cyfrowy kod znajdujący się na karcie. Gdy już to zrobić, transakcja zostanie wykonana natychmiastowo. Pozostałe środki znajdujące się na karcie możesz oczywiście wykorzystać na następne zakupy.

Gdzie kupić doładowanie Paysafecard?

Paysafecard to system płatności, który cieszy się obecnie bardzo dużą popularnością. W związku z tak ogromnym zainteresowaniem, dostęp do takich kart stał się niezwykle prosty. Obecnie można doładować swoją kartę Paysafecard zarówno przez internet, jak i stacjonarnie.

Doładowanie Paysafecard online kupisz u zaufanych partnerów. Cała procedura zakupu trwa tu dosłownie kilka minut. Pierwszy krok to wybór kwoty doładowania. Masz do dyspozycji karty o wartości 10, 20, 30, 50, 100 oraz 200 zł. Następnie musisz wpisać odpowiednie dane oraz przejść do swojej bankowości mobilnej, by opłacić zamówienie. Takie doładowanie otrzymasz też w wielu punktach stacjonarnych. Otrzymasz paragon, na którym znajdował się będzie wspomniany już wcześniej 16-cyfrowy kod. Jak widzisz, każdy, niezależnie od miejsca zamieszkania może bez problemu kupić doładowanie Paysafecard.

Karta Paysafecard – zalety

Usługi Paysafecard to bardzo duże usprawnienie, jeśli chodzi o wykonywanie płatności elektronicznych. Bez wątpienia przez długie lata brakowało czegoś takiego na rynku. To rozwiązanie sprawiło, że teraz każdy może bez problemu dokonywać transakcji online. Lista korzyści, jakie gwarantuje Paysafecard, jest naprawdę długa. Poznaj więc chociaż kilka z nich!

Wykonywanie transakcji w internecie jeszcze nigdy wcześniej nie było tak bezpieczne, jak właśnie z kartą Paysafecard. Bo choć banki oczywiście dysponują wysoce zaawansowanymi systemami zabezpieczeń, to jednak nie raz okazywało się, że nie są one nie do przejścia. Przypadków włamań na konta bankowe oraz innych podobnych naruszeń rocznie są dosłownie tysiące. Z Paysafecard nie ma takiej możliwości, ponieważ przy dokonywaniu transakcji nie trzeba wpisywać żadnych poufnych danych.

Dużą zaletą Paysafecard jest także to, że taka karta pozwala zapanować nad własnymi wydatkami. Dokonując płatności kartą debetową lub kredytową, często nie planuje się dokładnie zakupów. A to zwykle skutkuje tym, że wydaje się znacznie więcej, niż się zamierzało. W przypadku Paysafecard tak się nie stanie, ponieważ masz całkowitą kontrolę nad tym, za jaką sumę doładujesz konto.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj