Rozwiązania zintegrowane – PayTel dla przedsiębiorców to pomysł na kontrolę płatności, którego nie można zignorować. Jeszcze nigdy możliwość dokonywania zapłaty za produkt lub usługę nie była tak przystępna i prosta. Wszystko dzięki łatwym w obsłudze terminalom, które automatycznie podłączyć można do wszystkich rodzajów kas fiskalnych, wyprodukowanych przez ostatnie lata.

Dodatkowo, szerokie i kreatywne programy sprzedażowe pozwalają na swobodne prowadzenie wielu inwestycji jednocześnie, co tylko zwiększa kapitał i pozwala na pełnię poczucia bezpieczeństwa w kwestii finansowej. Dla każdego przedsiębiorcy właśnie to powinno być najważniejsze. Dlaczego warto postawić na rozwiązania zintegrowane? Co w praktyce daje kasa fiskalna z terminalem płatniczym?

Rozwiązania zintegrowane – zalety

Decydując się na zainstalowanie kasy fiskalnej wraz z dopasowanym do niej terminalem płatniczym, każdy przedsiębiorca daje sobie szansę na:

  • eliminowanie prawdopodobieństwa pomyłki sprzedawcy w sytuacji, kiedy trzeba przepisać kwotę z kasy;
  • szybszą obsługę klienta, dzięki czemu w punkcie nie będzie kolejek a wszyscy klienci wychodzić będą zadowoleni i w dobrym nastroju, bez cienia irytacji przedłużającymi się procedurami płatniczymi;
  • ulepszoną współpracę szefostwa z resztą personelu zatrudnionego na stanowiskach, wszelkie transakcje wykonuje się znacznie prościej, kiedy widzimy jednocześnie komunikaty na wyświetlaczu kasy oraz terminalu;
  • łatwiejsze raportowanie uzyskanych wyników płatności, wszystkie wcześniej przeprowadzone płatności będą ujęte w specjalnym raporcie kasowym, dzięki czemu nie trzeba stosować dodatkowych obliczeń kontrolnych.

Rozwiązania zintegrowane z programami sprzedażowymi – jakie mogą być?

Oferta dostępnych programów sprzedażowych rysuje się imponująco. Prawdopodobnie, w niedługim czasie do grupy już istniejącej dojdą jeszcze kolejne. Dziś najczęściej stosowanymi programami sprzedażowymi są:

  • Soneta
  • InsERT
  • Asseco Business Solution
  • Insoft
  • Dotykačka

Do prawidłowej współpracy rozwiązań zintegrowanych z programami sprzedażowymi niezbędne są narzędzia w postaci kabli USB oraz dostęp do sieci internetowej. Trudno nawet powiedzieć, że nowoczesne metody płatności wymuszają na przedsiębiorcach posiadanie routerów WI – Fi, bo tak naprawdę od wielu już lat jest to nasza codzienność, skoro wszyscy nagminnie korzystamy z popularnych przeglądarek, sklepów internetowych i portali społecznościowych. Aby zintegrowane zestawy spełniły swoje zadanie, wybieramy pozycję z paragonu. Aby płatność mogła zostać zrealizowana, musimy wybrać właściwą funkcję.

Terminal pokazuje kwotę do zapłaty na wyświetlaczu. Potem wystarczy tylko zbliżyć kartę. Program sprzedażowy zostaje odpowiednio poinformowany, że przeprowadzono transakcję bezgotówkową. Wydruk potwierdzenia jest ostatnim etapem działania. Zawsze warto zapytać klienta, czy życzy sobie potwierdzenia. To zawsze świadczy o profesjonalnej obsłudze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj