Telefon komórkowy dla pracownika to w wielu firmach jedno z podstawowych narzędzi pracy. Oprócz samego urządzenia należy zwrócić uwagę także na odpowiedni abonament. Co będzie najważniejsze przy wyborze tego typu usług?

Abonament komórkowy dla firm – dlaczego wybór właściwej oferty jest tak ważny?

Wybór odpowiedniej oferty mobilnej to niezwykle istotna decyzja – z pewnością warto poświęcić jej więcej uwagi. Wynika to między innymi z kwestii finansowych: niekorzystna umowa może prowadzić do zbyt wysokich kosztów. Jednocześnie będzie to kluczowe dla sprawności działania firmy – zwłaszcza wtedy, gdy solidny kontakt z klientami lub kontrahentami to podstawa codziennej pracy.

Dla wielu pracowników telefon komórkowy jest najważniejszym narzędziem wykorzystywanym przy wykonywaniu służbowych obowiązków. Dzwonienie do klientów, współpracowników, czy podwykonawców może zajmować sporo czasu i często wiąże się z godzinami spędzonymi na łączach. Ważne jest więc, aby abonament komórkowy dla firm pozwalał przede wszystkim na nielimitowane wykonywanie połączeń oraz wysyłanie wiadomości SMS. Nie bez znaczenia jest również wygodny dostęp do Internetu. Wiele ofert pozwala jedynie na ograniczone przesyłanie danych, np. do 2 GB miesięcznie, czyli zdecydowanie za mało do sprawnego wykonywania obowiązków służbowych. Przy wyborze dostawcy warto zwrócić uwagę na ten aspekt.

Firmowy abonament – dodatkowe udogodnienia dla klientów

Przy wyborze odpowiedniego abonamentu firmowego warto pochylić się również nad kwestią dodatkowych opcji, z których mogą skorzystać klienci danego dostawcy. Wiele ofert zakłada, że telefon komórkowy dla pracownika można wziąć w dzierżawę. To bardzo wygodne rozwiązanie – po zakończeniu umowy urządzenie może zostać bez przeszkód zwrócone, a w przypadku kontynuowania współpracy można wymienić sprzęt na nowszy model.

Jeżeli pracownik ma już przypisany numer telefonu i z przyczyn praktycznych nie chce go zmieniać, warto zorientować się, czy dostawca pomoże w jego przeniesieniu. Pozwoli to oszczędzić wydatki związane m.in. z wydrukowaniem nowych wizytówek, a także ograniczy ryzyko ewentualnej utraty cennych kontaktów.

Oferta mobilna dla firm w INEA

Na rynku działa wielu dostawców usług telekomunikacyjnych, którzy kierują swoje oferty nie tylko do klientów indywidualnych, lecz także do firm. Jednym z nich jest INEA – w ramach dostępnych usług można nie tylko skorzystać z niezawodnego Internetu mobilnego, lecz także wziąć telefon komórkowy dla pracownika w dzierżawę. Do tego dochodzą nielimitowane SMS-y i połączenia głosowe, a ponadto stały kontakt z opiekunem biznesowym, który pomoże w wyborze najlepszej oferty. Co więcej, usługi mobilne można połączyć z ofertą Internetu stacjonarnego i opłacić całość jedną fakturą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj