Prowadzenie małej gastronomii stanowi nie lada wyzwanie. Jak w każdej firmie należy przyjąć zamówienie a za opłaconą usługę wystawić paragon. Drukarka paragonowa ma też inne zastosowania. Można ją użyć do składania zamówień na kuchni czy wydrukach zamówień przyjmowanych od klienta. Konieczne jest więc zaopatrzenie się w drukarkę paragonową, która połączona jest z komputerem wyposażonym w odpowiedni program sprzedażowy.

O tym, w jaki sposób wybrać najbardziej odpowiednią dla małej gastronomii drukarkę paragonową, na jakie parametry techniczne zwrócić uwagę oraz jaka jest cena drukarek paragonowych przeczytasz w poniższym artykule.

Jaki model drukarki fiskalnej jest najlepszy?

Na pytanie o najlepszy model drukarki fiskalnej trudno odpowiedzieć jednym zdaniem, ponieważ przy jej wyborze należy wziąć pod uwagę szereg parametrów technicznych odpowiednich dla profilu działalności. Oczywiście dość ważną, lecz nie najważniejszą rzeczą przy wyborze takiego urządzenia jest też kryterium ceny.

Drukarka paragonowa wykorzystywana w małej gastronomii powinna być:

  • estetycznie wykonana,
  • szybka w pracy,
  • zajmować mało miejsca na blacie,
  • łatwa w utrzymaniu czystości,
  • odporna na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania,
  • łatwa w obsłudze i intuicyjna,
  • tania w eksploatacji.

W jaki sposób działa drukarka paragonowa?

Urządzenie takie z powodzeniem można podłączyć do komputera i kasy fiskalnej. W zależności od wybranego modelu do wyboru mamy złącze USB, Lan, Bluetooth lub połączyć ją bezprzewodowo za pomocą sieci WiFi. Jeżeli chciałbyś, aby Twoja drukarka pracowała w pobliżu komputera wybierz złącze USB, jeśli będzie pracowała w dużym oddaleniu od niego to idealnym rozwiązaniem będzie konfiguracja urządzenia ze złączem LAN lub poprzez WiFi.

Jakie są zalety stosowania drukarki paragonowej w małej gastronomii?

Mała drukarka fiskalna nie wymaga od personelu specjalnego przeszkolenia jest bowiem urządzeniem prostym w obsłudze i intuicyjnym. Drukarki paragonowe Netselekt to urządzenie usprawniające pracę sprzedawcy czy kelnera. Wszystkie z naszych drukarek są kompatybilne z etykietami termicznymi. Oznacza to, że do druku nie potrzebuje żadnego tuszu, a nadruk powstaje poprzez wygrzewanie specjalnego, powleczonego termoaktywną substancją papieru. Przyczynia się to do znacznych oszczędności finansowych firmy. Wyświetlacze w naszych urządzeniach są duże i bardzo czytelne. Część z naszych drukarek ponadto wyposażono w zasianie akumulatorowe, co umożliwia przenoszenie drukarki bez konieczności utrzymywania stałego podłączenia do sieci elektrycznej. Drukarka jest również wyposażona w niezawodną głowicę drukującą, na którą producent udziela dwuletniej gwarancji.

Jakie są ceny drukarek fiskalnych?

Drukarka paragonowa jest niezwykle praktycznym rozwiązaniem do zastosowania w małej gastronomii. Używając jej zdecydowanie ułatwisz wystawianie dowodu zakupu dla klienta. Więcej o drukarkach paragonowych dowiesz się analizując parametry techniczne poszczególnych modeli.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj