Jak w 3 prostych krokach zamówić etykiety samoprzylepne na swoje produkty? Chcesz skrócić czas etykietowania produktów i czekania na zakończenie produkcji? Drukowanie etykiet – cena nie musi onieśmielać, sam zobacz, jak działa nasza aplikacja.

Druk etykiet samoprzylepnych – dlaczego jest taki ważny?

Jeśli posiadasz własną linię kosmetyków, przetworów czy napojów, czytelna i kusząca etykieta może znacznie zwiększyć sprzedaż. Cyfrowy druk etykiet to produkcja dostosowana do Twoich potrzeb w danym momencie. Nie musisz drukować więcej, niż tak naprawdę potrzebujesz. Nie bez znaczenia jest też bogata oferta – do wyboru masz etykiety foliowe lub etykiety papierowe, przezroczyste lub kolorowe, dowolnej długości i szerokości. Aplikacja etykiet na opakowaniach o nietypowych kształtach nie będzie już stanowić problemu. Jak zamówić spersonalizowane etykiety w atrakcyjnej cenie?

Etykiety produktowe – zamówienie krok po kroku

W naszej aplikacji sam, praktycznie bez wysiłku, tworzysz etykiety drukowane następnie przez specjalistów. Zaczynasz od dowolnej konfiguracji podstawowych parametrów – odpowiedniego papieru lub folii, kleju, wykończenia oraz rozmiarów. Aplikacja przeprowadzi Cię przez ten etap na spokojnie, tak że o niczym nie zapomnisz. Cały proces zajmuje zaledwie kilka minut. Możesz wybrać ile ofert chcesz porównać – 5 lub 10. Następnym krokiem jest wybór najkorzystniejszej drukarni. Tę pracę wykona nie maszyna, lecz nasz konsultant. Osobiście upewniamy się, czy drukarnia spełnia Twoje oczekiwania co do jakości i ceny. Na tym etapie wszystko zależy już od Ciebie – zdecyduj się na optymalną ofertę i zapłać online za zamówienie. Możesz także wybrać druk etykiet na rolce, które można później przykleić na różnych materiałach.

Od czego zależy cena drukowania etykiet?

Jednym z najważniejszych czynników, od których zależy koszt druku etykiet na opakowaniach produktów, jest typ użytej drukarki. Najwyższej jakości etykiety nawijane powstają w profesjonalnych drukarniach, które dysponują najbardziej zaawansowanym technologicznie sprzętem. Oznacza to oczywiście dużo wyższe koszty produkcji. Druk etykiet w mniejszej ilości też będzie kosztował drożej od hurtowego zamówienia. Drukowanie etykiet cena ostateczna za taką usługę zależeć będzie od użytych materiałów, typu wydruku oraz nietypowych uwag do zamówienia. Etykietowanie produktów to jednak nie tylko wymóg organów sanitarnych – to podstawa budowy swojej marki. Dzięki naszej pomocy uda Ci się wybrać swój styl i zestaw kolorów, który wraz z logo firmy będzie najlepiej ją reprezentować.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj