Duża ilość sprzętu elektronicznego, który każdego roku trafia do sprzedaży, sprawia, że czasami trudno jest się w tym wszystkim połapać. Przez to natomiast można łatwo przegapić premierę wymarzonego telefonu lub konsoli.

Z myślą o osobach, które chcą być na bieżąco z najważniejszymi premierami sprzętu, przygotowano specjalny kalendarz premier.

Aktualny kalendarz premier elektroniki

Zamiast tracić czas na to, aby co jakiś czas przeglądać aktualności publikowane na różnych stronach, wystarczy skorzystać z kalendarza premier, a nie ominie cię informacja o wprowadzeniu do sprzedaży nowego telefonu Apple lub konsoli Sony. Dodatkowo Premiery smartfonów w 2020/2021 w Kalendarzu Premier elektroniki Allegro pozwalają internautom łatwo przejść do podstrony w serwisie, gdzie po premierze będzie można zamówić dany produkt. Jeżeli więc czekasz na nowe słuchawki Apple AirPods 3, z kalendarza nie tylko dowiesz się, że ich premiera będzie miała miejsce w 2021 roku, ale również będziesz mógł je zamówić w atrakcyjnej cenie (oczywiście możliwość zakupu pojawi się dopiero po premierze).

Najważniejsze premiery sprzętu elektronicznego

Z aktualnie wyczekiwanych premier sprzętu elektronicznego warto wspomnieć przede wszystkim konsole Xbox Series X oraz PlayStation 5. Zarówno sprzęt Microsoftu, jak i konsola Sony trafią do sprzedaży w IV kwartale bieżącego roku. Wielu miłośników sprzętu z jabłuszkiem nie może doczekać się premiery iPhone 12. Jeżeli zaliczasz się do tego grona, w kalendarzu łatwo znajdziesz informację o planowanej dacie premiery. Pozostałe telefony, na które czekają miłośnicy nowinek technologicznych to między innymi Samsung Galaxy A42 (premiera w przyszłym roku) oraz Huawei P50 (marzec 2021).

Pozostałe kalendarze premier

Okazuje się, że kalendarz premier związanych z elektroniką to nie jedyne tego typu opracowanie. Przeglądając daty premier konsol, telefonów i pozostałych sprzętów możesz przejść do pozostałych kalendarzy premier. Dowiesz się z nich między innymi, kiedy zostaną wydane nowe książki, na jaki dzień zaplanowano premiery popularnych zabawek oraz poznasz daty premier gier planszowych i komputerowych. Możesz też dołączyć do strefy premier Allegro (wystarczy zalogować się w serwisie), aby otrzymywać automatyczne powiadomienia o najnowszych produktach. Pozwoli ci to zaoszczędzić czas i da pewność, że nie przegapisz niczego ważnego. Usługa dostępna jest bez żadnych kosztów dla wszystkich użytkowników serwisu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj