Zakup nowego sprzętu, komputerów stacjonarnych czy laptopów, wiąże się z dużym jednorazowym wydatkiem, a zatem – z koniecznością wygospodarowania tych środków z naszego bieżącego budżetu. Tymczasem z relacji naszych klientów wynika, że nowoczesne komputery zachowują prędkość działania i funkcjonalność na długie lata, przez co nie odczujemy znaczącej różnicy sięgając po sprzęt, który wcześniej służył z powodzeniem innym. A zatem świetną alternatywą wobec kupowania komputera prosto z salonu pozostają laptopy poleasingowe. To sprzęt używany wcześniej przez pracowników firm, które zakupiły go w ramach kredytu leasingowego. Warto dodać, że najczęściej będą to komputery z serii biznesowych, wykazujące się dużo większą żywotnością i solidnością wykonania. Tak więc nie kupujemy kota w worku, co często spotyka nas w elektromarketach. Za dużo niższą cenę otrzymujemy sprzęt z wysokiej półki, który posłuży nam jeszcze przez lata.

Sprzęt poleasingowy – dlaczego warto skorzystać z takiej oferty?

Gdy planujemy zakup nowego komputera czy laptopa często towarzyszą nam wątpliwości i pytania – jaki model okaże się funkcjonalny i pozwoli nam sprawnie korzystać z niego przez długi czas, a jednocześnie nie zmusi nas do sięgania po kredyt gotówkowy czy rozkładanie zakupu na raty? Świetną alternatywą dla kupowania sprzętu, jaki znajdziemy na półkach elektromarketów, pozostaje wybór komputerów i laptopów poleasingowych. W atrakcyjnej cenie może bowiem zakupić produkty, które z powodzeniem służyły pracownikom firmy, która zakupiła je w ramach kredytu leasingowego. Wychodzimy z założenia, że najlepsze nie musi być nowe. Większość poleasingowych laptopów to produkty wiodących producentów serii komputerów biznesowych, wciąż opatrzone gwarancją. Stawiając na sprzęt tej kategorii zyskujemy Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie w ofercie salonu ASMO Kraków.

ASMO poleasingowe komputery – gwarancja zadowolenia klientów

ASMO komputery Kraków to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży sprzedaży poleasingowego sprzętu komputerowego. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia podlegają rzetelnej kontroli. Diagnozujemy je pod kątem poprawności pracy wszystkich podzespołów. Tylko tak gruntownie przetestowane sprzęty trafiają na półki naszego salonu. W związku z tym, gdy zdecydują się Państwo na zakup laptopów biznesowych w naszym sklepie, otrzymują Państwo nie tylko gwarancję niższej ceny, ale także niezawodności i żywotności komputerów. Działamy na własnym oprogramowaniu testującym, które pozwala wykluczyć ewentualne błędy w każdym egzemplarzu laptopa, komputera stacjonarnego, drukarki, monitora, smartfona czy tableta, które trafiają do naszej sprzedaży. Sprzęt ten trafia także do wykfalifikowanych serwisantów naszej firmy, którzy – przed przekazaniem go klientowi – badają poprawność funkcjonowania systemu. Na wszystkie nasze produkty udzielamy rocznej gwarancji, którą można przedłużyć nawet do 48 miesięcy.

Poznaj ofertę ASMO – salon sprzedaży sprzętu poleasingowego

Salon sprzedaży ASMO Kraków mieści się w okolicach Akademii Górniczo-Hutniczej, przy ul. Czarnowiejskiej 84. Na miejscu mogą Państwo liczyć na fachową pomoc naszych doradców, którzy wskażą sprzęt odpowiadający oczekiwaniom klienta. Wprowadziliśmy wygodny system płatności, dzięki czemu zakup w ASMO sfinalizują Państwo za pomocą gotówki, karty, przelewu z odbiorem w późniejszym terminie, a także Blika. Dysponujemy ogromnym wachlarzem sprzętu najwyższej jakości, który przed sprzedażą przechodzi pod okiem naszych serwisantów gruntowne testy poprawności działania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj