Skrypt True CMS – pozostałe realizacje

Byadmin

Skrypt True CMS – pozostałe realizacje

Canpol Człuchów

Wypoczynek na drodze E22 i E25 – restauracja, noclegi, centrum rekreacyjne, stacja paliw, tor kartingowy. A także bezpłatny, czynny 24 godziny ogród zoologiczny o pow. około 7 ha posiadający status ogrodu zoologicznego nadany przez Ministra Ochrony Środowiska.

HD Film

Firma prowadzi działalność z zakresu sprzedaży filmów na nośniku Blu-Ray oraz Blu-Ray 3D. W asortymencie znajduje się bogata oferta produktów.

CASP System w Jaworznie

Wiodącym obszarem działalności jest automatyka przemysłowa. Firma zaspokaja potrzeby w obszarze doboru rozwiązań i urządzeń, kompletacji dostaw oraz rozwiązywania problemów w zakresie realizowanych pomiarów automatyki przemysłowej.

www.casp.pl www.pomiar3d.pl www.ndt24.pl www.czujniki24.pl www.przetworniki24.pl www.manometry24.pl

BIBUS MENOS Sp. z o.o. w Gdańsku

Szwajcarsko-polska firma prowadząca działalność handlową, usługową, serwisową i doradczą w zakresie mechatroniki, techniki szynowej, hydrauliki siłowej, pneumatyki oraz filtracji.

www.bibusmenos.pl

Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków

OTOP to organizacja służąca dobru ptaków. Główne zadanie to ochrona miejsc, w których ptaki żyją, wiją gniazda, wychowują pisklęta oraz wypoczywają i wyszukują pokarmu.

www.otopjunior.org.pl

TEWES-BIS Sp. z o. o., Barczewo

Firma powstała w 1991 roku. Jej specjalizacją jest dostarczanie maszyn i technologii dla przemysłu mleczarskiego i innych branży spożywczych. Tewes-Bis specjalizuje się zarówno w projektowaniu, wytwarzaniu jak i wdrażanie techniki produkcji.

www.tewesbis.com.pl

DISKE Project

DISKE to projekt koncentrujący się na wzmacnianiu transgranicznych związków między przedsiębiorstwami z sektora MSP. Głównym celem jest zwiększenie konkurencyjności oraz wzmocnienie potencjału ekonomicznego dzięki kooperacji parków technologicznych.

www.diskeproject.eu

Spring Alive

Międzynarodowy projekt Spring Alive zrzesza miłośników ptaków z całej Europy, Afryki oraz Azji. W założeniu polega na rejestrowaniu obserwacji przybycia bociana, kukułki czy jaskółki, w celi zakomunikowania pierwszych oznak wiosny.

www.springalive.net

Mayones Guitars & Basses

Firma Mayones może poszczycić się  trzydziestoletnią tradycją w produkcji instrumentów. Gitary i basy wykonywane są ręcznie – produkcja łączy tradycyjny lutniczy styl z domieszką nowoczesnej technologii. Efekt końcowy to najwyższej klasy instrument z duszą i wbudowaną inspiracją.

www.mayones.com

Cukiernia i Piekarnia w Gdańsku

Piekarnia-Cukiernia Pellowski to rodzinna firma rzemieślnicza z tradycjami sięgającymi lat 20. ubiegłego wieku. Przysmaki produkowane są na bazie własnych, przekazywanych z pokolenia na pokolenie receptur .

www.pellowski.net

FAWRE

Fawre zajmuje się produkcją mebli oraz aranżacją wnętrz. Firma realizuje indywidualne projekty zarówno dla klientów detalicznych jak i większych odbiorców. Fawre zaspokaja potrzeby różnych grup klientów, oferując wysokiej jakości meble niezależnie od budżetu.

www.fawre.pl, www.iszafy.pl, www.kupszafe.pl

Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka w Gdańsku

Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka to działająca od 2005 roku fundacja pomagająca dzieciom z autyzmem oraz ich rodzicom. Fundacja realizuje działalność terapeutyczno-badawczą, wykorzystując w tym celu nowoczesne metody naukowe. Skład kadry to wyspecjalizowani terapeuci oraz trenerzy z doświadczeniem w pracy z dziećmi z autyzmem,

http://iwrd.pl

KOMA NORD

Firma dostarcza profesjonalną infrastrukturę komputerową, jej działalność skupia się na północy Polski.Koma Nord oferuje kompleksowe rozwiązania infrastrukturalne, głównie branży średnich i dużych przedsiębiorstw.

www.komanord.pl

About the Author

admin administrator

Comments Are Closed!!!