Strony oparte na skrypcie True CMS

Byadmin

Strony oparte na skrypcie True CMS

Centrum Nauki Experyment w Gdyni

EXPERYMENT to wyjątkowa pracownia doświadczalna zarówno dla małych jak i dużych odkrywców. W namacalny sposób mogą oni przeprowadzić eksperymenty badawcze odkrywając prawa fizyki i przyrody. Experyment zlokalizowany jest w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni.

Hotel BARTAN w Gdańsku

 Hotel Bartan to nowoczesny, 3-gwiazdkowy hotel położony w Gdańsku, w niewielkiej odległości od Starówki.Doskonała lokalizacja w nadmorskiej dzielnicy, niespełna kilometr od piaszczystej plaży Bałtyku, w sąsiedztwie lasów wydmowych.

Poznaj Trójmiasto – oficjalny przewodnik

 Portal stworzony przez Pomorską Regionalną Organizację Turystyczną, utworzony w styczniu 2008 roku, na bieżąco uaktualniany o najnowsze informacje.

Urząd Miasta Starogard Gdański

Starogard Gdański to jedna z najstarszych miejscowości w Północnej Polsce. Swoje ukształtowanie zawdzięcza naniesionym ok. 5 tysięcy lat p.n.e.osadom neolitycznej. Miasto zlokalizowane jest na tzw. szlaku bursztynowym.

Grunwald 1410

Inscenizacja, która odbywa się co roku na Grunwaldzkich Polach, upamiętnia walkę z 1410 roku, w której starły się wojska Władysława Jagiełły z Krzyżakami.

Sądy Rejonowe w Lubinie, Złotoryi, Legnicy, Głogowie oraz w Dzierżoniowie, Kłodzku, Świdnicy i Wałbrzychu

Sąd Rejonowy zostały utworzone na mocy rozporządzenia Ministra Sprawiedliwości z dnia 31 maja 1975 r. – W sprawie utworzenia sądów wojewódzkich i sądów rejonowych oraz ustalenia ich siedzib i obszarów właściwości (Dz.U. Nr18 poz.99). Powyższe sądy należy do apelacji wrocławskiej.

Gmina Aleksandrów Kujawski

Aleksandrów Kujawski to gmina wiejska posiadająca wspaniałe walory krajobrazowe oraz przyrodnicze.

Medikon Warszawa

Firma posiada ponad 10 lat doświadczenia w zakresie obrazowania medycznego, zarządzania kolorem, druku cyfrowego, profesjonalnego oświetlenia i optyki.dostarcza Medikon dostarcza najnowocześniejsze rozwiązania dla radiologii dla Klientom w Polsce.

Pozostałe realizacje

About the Author

admin administrator